Умови співпраці

Нарешті знайшовся вільний час, аби наваяти маленький постик про умови співпраці з нами.

Для початку трошки інформації:
Ми маємо на нашому сайті 2718 оприлюднених товарних позицій. Ці товари розкидані між 120 категоріями (тут ми рахуємо і категорії найвищого рівня і власне кінцеві категорії розміщення ніштяків:)) На сьогодні ведуться роботи з тегування товарів. Всі ці товари належать 18-ти майстерням.

Авторське прав жодним чином не порушено – на кожній картці товару ми залишаємо посилання на першоджерело (за винятком тих випадків, коли персонально домовлялися з майстрами про розміщення товарів на платформі).

За статистикою останніх трьох місяців ми маємо в середньому 500-600 переглядів сторінок. Це небагато, проте ми плануємо збільшувати ці показники.

Якщо ви дочитали до цього місця – круто, адже починається важлива інформація. Ми пропонуємо вам полегшити нашу роботу з одного боку, а з іншого – долучитися до створення проекту для Рольовиків\Реконструкторів\Косплеєрів, власне до того кагалу людей, які не бачать свого життя без Рольових Ігор Живої Взаємодії (LARP).

1. Якщо у вас є власний магазин на будь-якій платформі, ми з радістю допоможемо зробити копію на нашому сайті і розкажемо, що куди і як додавати\редагувати\оновлювати;
2. якщо у вас є готовий прайс-лист – це теж круто, ми зможемо швиденько заімпорутвати ваші товари;
3. Ми не збираємося жодним чином збирати плату за розміщення ваших товарів. Весь ваш заробіток – це ваші гроші.

Виникає логічне запитання: який профіт для нас, якщо ми робимо безкоштовний продукт? Наш профіт в створенні єдиної платформи на якій будь-яка людина зможе придбати собі все що їй заманеться.

Основний напрям в межах якого ми починаємо цей проект – Доба Середньовіччя. Але у зв’язку з тим, що велика кількість Майстрів займається різноманітними напрямами, ми попередньо обмежуємося 16-17 століттями і рольовою тематикою. Звісно в нас можна знайти речі і епохи Давнього Риму, і стімпанковські речі, і плаття Едвардійського стилю.

Контакти для питань внизу сторінки

0

Leave a Reply

Кошик

loader